KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758828
nr 1575 8828
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, pannå, yttermått inklusive ram: 65x58
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38
100 kr
150 kr